Shitet ashensor me gërshërë 12 m 38 ft

Përshkrim i shkurtër:

CFMG ofron dy modele të ashensorëve me gërshërë me një lartësi platforme prej 20 m: CFPT121LDS dhe CFPT1214.Të dy janë ashensorë elektrikë me gërshërë me karakteristika dhe funksione të shkëlqyera.


 • Modeli:CFPT121LDS, CFPT1214
 • Kapacitetet e ngarkesës:320 kg, 320 kg
 • Lartësia e punës:14 m, 13.8 m
 • Gjerësia e përgjithshme:1500 mm, 1210 mm
 • Lartësia e platformës:12 m, 12 m
 • Madhësia e platformës:2270mmx1110mm,2270mmx1110mm
 • Madhësia e zgjerimit të platformës:900 mm, 900 mm
 • Ngarkuesi:48V/25A, 24V/30A
 • Gradueshmëria:30%, 25%
 • Pesha e përgjithshme:3480 kg, 2990 kg
 • Detajet e produktit

  Pajisje standarde

  Etiketat e produktit

  Përshkrimi i ashensorit me gërshërë 12 m

  CFMG ofron dy modele të ashensorëve me gërshërë me një lartësi platforme prej 20 m: CFPT121LDS dhe CFPT1214.Të dy janë ashensorë elektrikë me gërshërë me karakteristika dhe funksione të shkëlqyera.

  CFPT121LDS është një ashensor me gërshërë me rrota me shumë përparësi.Së pari, dizajni me rrota e bën të lehtë lëvizjen mbi sipërfaqe të lëmuara.Është gjithashtu shumë i gjithanshëm dhe mund të përdoret në një sërë aplikacionesh.Ashensori ka një kapacitet të lartë ngarkese dhe mund të strehojë shumë punëtorë dhe pajisje në të njëjtën kohë.Përveç kësaj, ashensori është i pajisur me veçori sigurie që e bëjnë atë një zgjedhje të sigurt dhe të besueshme për punëtorët.

  CFPT1214 është ideal për terrene të thyer dhe sipërfaqe të pabarabarta.Sistemi zvarritës siguron tërheqje dhe stabilitet më të mirë, duke e bërë atë një zgjedhje të besueshme për punë në natyrë.Ashensori është i pajisur me katër këmbë mbështetëse për të siguruar stabilitet edhe në terrene të vështira.Përveç kësaj, ai ka një kapacitet të lartë ngarkese, duke i lejuar punëtorët të mbajnë pajisje dhe materiale të rënda.

  Të dy modelet janë prodhuar nga CFMG, një markë e besuar që ka qenë në industri për 15 vjet.Kompania ka një reputacion për prodhimin e pajisjeve të cilësisë së lartë dhe të besueshme dhe ofron shërbimin e klientit një-në-një dhe një garanci njëvjeçare.

  Me pak fjalë, nëse jeni duke kërkuar për një ashensor me gërshërë me një lartësi platforme prej 20 metrash, CFPT121LDS dhe CFPT1214 e CFMG janë zgjedhje e shkëlqyer.Pavarësisht nëse keni nevojë për ashensor për sipërfaqe të lëmuara ose terrene të thyer, këta ashensorë do të plotësojnë nevojat tuaja.Me kapacitetin e tyre të lartë të ngarkesës, veçoritë e sigurisë dhe stabilitetin, mund të jeni të sigurt në sigurinë dhe efikasitetin e funksionimit tuaj.

  Specifikimet dhe dimensionet e ashensorit me gërshërë 12 m CFPT1214LDS

  Model CFPT121LDS Konfigurimi standard Konfigurimi opsional
  Kapacitetet e ngarkesës 320 kg Kontroll proporcional
  Porta vetë-kyçëse në platformë
  Platforma e Zgjerimit
  Zvarritës gome
  Sistemi automatik i frenave
  Sistemi i zbritjes emergjente
  Butoni i ndalimit të urgjencës
  Sistemi i tubave kundër shpërthimit
  Sistemi i diagnostikimit të defekteve
  Sistemi i mbrojtjes nga animi
  Buzzer
  Briri
  Mbështetje për mirëmbajtjen e sigurisë
  Slot standard i pirunit
  Sistemi i mbrojtjes nga karikimi
  Llambë strobe
  Parmakë mbrojtëse e palosshme
  Sensori i mbingarkesës me alarm
  Fuqia AC në platformë
  Drita e punës në platformë
  Duck ajri nga shasia në platformë
  Mbrojtja e kufirit të sipërm Jo-Zvarritës gome që nuk shënon
  Zvarritës çeliku (Gjerësia e përgjithshme: 3504 KG)
  Kapacitetet e ngarkesës së platformës së zgjeruar 113 kg
  Numri maksimal i punëtorëve 2
  Lartësia e punës 14 m
  Lartësia maksimale e platformës 11.75 m
  Gjatësia e përgjithshme (shkalla e gjerë) 2767 mm
  Gjatësia e përgjithshme (pa shkallë) 2767 mm
  Gjerësia e përgjithshme 1500 mm
  Lartësia e përgjithshme (mbrojtësja e shpalosur) 2740 mm
  Madhësia e platformës 2270mmx1110mm
  Madhësia e zgjerimit të platformës 900 mm
  Largësia minimale nga toka 150 mm
  Motori ngritës 48V/4Kw
  Motor udhëtimi 2*48V/4KW
  Shpejtësia e funksionimit të makinës (e vendosur) 2 km/h
  Shpejtësia e ngritjes/uljes 58/50 sek
  Bateritë 8*6V/200AH
  Ngarkues 48V/25A
  Gradueshmëria 30%
  Maks.pjerrësia e punës 1,5°/3°
  Pesha e përgjithshme 3480 kg

   

  Specifikimet dhe dimensionet e ashensorit me gërshërë 12 m CFPT1214

  Model CFPT1214 Konfigurimi standard Konfigurimi opsional
  Kapacitetet e ngarkesës 320 kg Kontroll proporcional
  Porta vetë-kyçëse në platformë
  Platforma e Zgjerimit
  Ecje në lartësi të plotëGomë pa shenjëMakinë 4*2Sistemi automatik i frenaveSistemi i zbritjes emergjente
  Butoni i ndalimit të urgjencës
  Sistem rezistent ndaj shpërthimit të tubave të naftës
  Sistemi i diagnostikimit të defekteve
  Sistemi i mbrojtjes nga animi
  Buzzer
  Briri
  Matës i orës
  Mbështetje për mirëmbajtjen e sigurisë
  Vrima standarde e pirunit të transportit
  Sistemi i mbrojtjes nga karikimi
  Llambë strobe
  Parmakë mbrojtëse e palosshme
  Mbrojtje automatike e gropës
  Sensori i mbingarkesës me alarm
  Fuqia AC në platformë
  Drita e punës në platformë
  Duck ajri nga shasia në platformë
  Mbrojtja e kufirit të lartë
  Kapacitetet e ngarkesës së platformës së zgjeruar 113 kg
  Numri maksimal i punëtorëve 2
  Lartësia e punës 13.8 m
  Lartësia maksimale e platformës 11.8 m
  Gjatësia e përgjithshme (shkalla e gjerë) 2485 mm
  Gjatësia e përgjithshme (pa shkallë) 2280 mm
  Gjerësia e përgjithshme 1210 mm
  Lartësia e përgjithshme (mbrojtësja e shpalosur) 2613 mm
  Madhësia e platformës 2270mmx1110mm
  Madhësia e zgjerimit të platformës 900 mm
  Largësia minimale nga toka 100 mm
  Motori ngritës 24V/4.5Kw
  Motor udhëtimi 2*48V/4KW
  Shpejtësia e funksionimit të makinës (e vendosur) 3 km/h
  Shpejtësia e ngritjes/uljes 58/50 sek
  Bateritë 4*12V/290AH
  Ngarkues 24V/30A
  Gradueshmëria 25%
  Maks.pjerrësia e punës 1,5°/3°
  Pesha e përgjithshme 2990 kg

  Video e ngritjes me gërshërë 12 m

  Aplikime për ngritjen me gërshërë 12 m

  履带式8
  800X800
  zvarritës-gërshërë-ngritës

  Pse të zgjidhni CFMG?

  Ashensorët tanë me gërshërë me energji elektrike janë të kursimit të energjisë dhe miqësore me mjedisin, me më pak zhurmë dhe pa emetim.Me lartësinë maksimale të punës 14 m, është i përshtatshëm për ambiente pune në terren të ashpër.Ashensori me gërshërë vetëlëvizës me zvarritës mund të funksionojë pa u kufizuar nga kushtet e rrugës.Ky lloj ashensori me gërshërë është krejtësisht i përshtatshëm për kushte të këqija të rrugës, të tilla si rrugë me baltë, borë, rërë.Me strukturë të qëndrueshme dhe të sigurt, përdoret gjerësisht për xhungla të egra, preri, fusha...

  Ashensorët me gërshërë me zvarritës vetëlëvizës CFMG janë me makinë elektrike, opsionale 24v ose 48v.Ashensorët tanë me gërshërë të gjurmuar janë të orientuar nga ndërtimi dhe mund të rrisin produktivitetin e operatorit në kantieret e jashtme të kërkuara, duke pasur avantazhe të tilla si kapaciteti i fortë, funksionimi i përshtatshëm, siguria, besueshmëria dhe cilësia e mirë.

  Platforma e ngritjes me gërshërë vetëlëvizëse e gjurmuar mund të ecë dhe të kthehet automatikisht shpejt dhe ngadalë dhe të kthehet në kushte të ndryshme pune, të cilat nuk kanë nevojë për tërheqje artificiale, nuk kanë nevojë për furnizim të jashtëm me energji elektrike dhe lëvizin në mënyrë fleksibile dhe të përshtatshme. Kjo e bën punën ajrore më të përshtatshme dhe efikase.

  Pse të zgjidhni ngritësin vetëlëvizës me gërshërë CFMG LIFT?
  · Produkt me cilësi të lartë
  · Çmim i arsyeshëm
  · Mënyra e lehtë e pagesës
  · Dorëzimi në kohë
  · Mirë pas shërbimit
  · Qasja me në qendër klientin
  · një vit garanci

  Faleminderit për leximin tuaj dhe mirëpresim kërkesën tuaj.Ne do t'ju përgjigjemi sa më shpejt të jetë e mundur.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Kontrollet proporcionale Porta vetëkyçëse në platformë E levizshme ne lartesi te plote Gomë pa shenjë, 2WD Sistemi automatik i frenave Butoni i ndalimit të urgjencës Sistemi i tubave kundër shpërthimit Sistemi i uljes së urgjencës Sistemi diagnostikues në bord Sensori i animit me alarm Alarmi i të gjitha lëvizjeve Briri Kllapa sigurie Xhepat e pirunit Parmakë mbrojtëse të palosshme Platformë e zgjerueshme Mbrojtja e karikuesit Fener ndezës Mbrojtje automatike nga gropat

  Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni