Shitet ashensor gërshërë 19′

Përshkrim i shkurtër:

Një ngritës me gërshërë 19' është një zgjedhje popullore për ata që duhet të punojnë në lartësi deri në 19 këmbë.Ekzistojnë katër lloje të ashensorëve gërshërë 19 këmbë nën CFMG, dy prej të cilave janë të tipit me rrota dhe dy prej të cilave janë të tipit zvarritës.Ju mund të zgjidhni një ashensor të përshtatshëm me gërshërë sipas nevojave tuaja.


 • Numri i produktit:CFPT0608LDN,CFPT0608LD,CFPT0608SP,CFTT0608
 • Kapaciteti i ngarkesës:230 kg, 450 kg, 230 kg, 450 kg
 • Aftësia e notës:25%, 30%, 25%, 25%
 • Pesha:1680 kg, 2520 kg, 1540 kg, 2070 kg
 • Numri i punëtorëve:2, 2, 2, 2
 • Madhësia e platformës:1859 mm * 810 mm, 2270 mm * 1110 mm, 1670 mm * 755 mm, 2270 mm * 1110 mm
 • Shpejtësia e ngritjes/uljes:35/30 sek, 38/30 sek, 25/20 sek, 35/30 sek
 • Ngarkuesi:24V/30A, 48V/25A, 24V/30A, 24V/30A
 • Rezervuari i vajit hidraulik:3 L, 20 L, 8L, 20L
 • Lartësia maksimale e platformës:6 m, 6 m, 6 m, 6 m
 • Detajet e produktit

  Opsioni

  Etiketat e produktit

  Përshkrimi i ngritjes me gërshërë 19'

  Para së gjithash, një ashensor me gërshërë 19' është një zgjedhje e shkëlqyer për punë të brendshme.Madhësia e tij kompakte e bën të lehtë lëvizjen në hapësira të ngushta, si korridoret e ngushta, dhe pesha e tij e lehtë e lejon atë të përdoret në dysheme delikate pa shkaktuar dëme.Përveç kësaj, motori i tij elektrik do të thotë që nuk prodhon gazra, kështu që mund të përdoret në mënyrë të sigurt në hapësirat e brendshme.

  Marka CFMG ofron ngritës me gërshërë 19' me rrota dhe ngritje me gërshërë 19'.Më poshtë janë përfitimet e secilit:

  Ashensorët me gërshërë 19' me rrota:

  Ideale për përdorim të brendshëm, veçanërisht në dysheme të lëmuara
  Mund të zhvendoset lehtësisht dhe shpejt midis zonave të punës
  Rreze e vogël kthese, ideale për të punuar në hapësira të mbyllura
  Mund të transportohet në vende të ndryshme pune me rimorkio ose kamion

  Ngritje me gërshërë 19' të gjurmuara:

  Ideale për terrene të jashtme dhe të thyer
  Ngjitet në shpatet dhe sipërfaqet e pabarabarta
  Ofron stabilitet më të madh në terren të ashpër sesa ashensorët me rrota
  Mund të përdoret në shpatet dhe kodrat ku ashensorët me rrota mund të jenë të pasigurt

  Marka CFMG e platformave të punës ajrore 19' me gërshërë me rrota dhe gjurmime ofrojnë të dyja performancë të besueshme dhe me cilësi të lartë.Klientët mund të zgjedhin zgjidhjen më të mirë për nevojat e tyre specifike dhe kërkesat e punës.

  CFMG - Karakteristikat dhe dimensionet e ashensorit me gërshërë 19'

  Ekzistojnë katër ashensorë gërshërësh 19 këmbë CFMG: CFPT0608LDN, CFPT0608LD, CFPT0608SP dhe CFTT0608.Dy të parat janë të tipit zvarritës, dhe këto të fundit janë të llojit të rrotave.

  Markë CFMG CFMG CFMG CFMG
  Numri i produktit CFPT0608LDN (i gjurmuar) CFPT0608LD (i gjurmuar) CFPT0608SP (rrota) CFTT0608 (rrota)
  Lloji Hidraulike Hidraulike Hidraulike Hidraulike
  Pesha 1680 kg 2520 kg 1540 kg 2070 kg
  Gjatësia e përgjithshme (me shkallë) 2056 mm 2470 mm 1860 mm 2485 mm
  Gjatësia e përgjithshme (pa shkallë) 1953 mm 2280 mm 1687 mm 2280 mm
  Numri i punëtorëve 2 2 2 2
  Lartësia maksimale e punës 8 m 8 m 7.8 m 8 m
  Lartësia maksimale e platformës 6 m 6 m 5.8 m 6 m
  Gjerësia e përgjithshme 1030 mm 1390 mm 763 mm 1210 mm
  Lartësia e përgjithshme (mbrojtësja e shpalosur) 2170 mm 2310 mm 2165 mm 2135 mm
  Lartësia e përgjithshme (pargjë mbrojtëse e palosur) 1815 mm 1750 mm 1810 mm 1680 mm
  Madhësia e platformës (gjatësia * gjerësia) 1859 mm * 810 mm 2270 mm * 1110 mm 1670 mm * 755 mm 2270 mm * 1110 mm
  Madhësia e zgjerimit të platformës 900 mm 900 mm 900 mm 900 mm
  Kapaciteti i ngarkesës 230 kg 450 kg 230 kg 450 kg
  Kapaciteti i ngarkesës së platformës së zgjeruar 113 kg 113 kg 113 kg 113 kg
  Min.pastrimi nga toka (i depozituar) 110 mm 150 mm 68 mm 100 mm
  motori ngritës 24 V / 1.2 KW 48 V / 4 KW 24 V / 4,5 KW 24 V / 4,5 KW
  Shpejtësia e funksionimit të makinës (e vendosur) 2.4 km / orë 2 km / orë 3 km / orë 3 km / orë
  Shpejtësia e ngritjes/uljes 35/30 sek 38/30 sek 25/20 sek 35/30 sek
  Bateritë 4*12 V / 300 hixhri 8 * 6 V / 200 AH 6 * 6V / 210 AH 4 * 6V / 230 AH
  Ngarkues 24 V / 30A 48 V / 25 A 24 V / 30 A 24 V / 30 A
  Gradueshmëria 25% 30% 25% 25%
  Maks.pjerrësia e punës 1,5°/3° 1,5°/3° 1,5°/3° 1,5°/3°
  Rezervuari i vajit hidraulik 3 L 20 L 8L 20L

  Konfigurimi standard i ngritjes me gërshërë 19'

  ● Kontrolli proporcional Porta e vetë-kyçjes në platformë
  Platforma e urgjencës
  ● Zvarritës gome që nuk shënjon
  ● Sistemi automatik i frenimit
  ● Sistemi i zbritjes emergjente
  ● Butoni i ndalimit të urgjencës
  ● Sistemi i tubave kundër shpërthimit
  ● Sistemi i diagnostikimit të defekteve
  ● Sistemi i mbrojtjes nga animi
  ● sinjalizues
  ● Bri
  ● Mbështetje për mirëmbajtjen e sigurisë
  ● Slot standard i pirunit
  ● Sistemi i mbrojtjes nga karikimi
  ● Llambë strobe
  ● Parmakë mbrojtëse e palosshme

  19' ngritës me gërshërë konfigurim opsional

  ● Sensori i mbingarkesës me alarm

  ● Fuqia AC në platformë

  ● Ndriçimi i punës së platformës

  ● Kanali i ajrit nga shasia në platformë

  ● Mbrojtja e kufirit të sipërm

  Çmimi i ashensorit 19'

  Dy nga këto modele janë ashensorë me gërshërë me rrota, CFTT0608 dhe CFPT0608LD.Këto modele janë ideale për përdorim të brendshëm ku ka sipërfaqe të lëmuara dhe të sheshta.Me një lartësi maksimale të platformës prej 19 këmbësh, këta ashensorë janë idealë për një sërë detyrash si mirëmbajtja, instalimi dhe ndërtimi.Me një çmim prej rreth 9,000 dollarë, CFTT0608 dhe CFPT0608LD janë opsione të përballueshme për ata që kanë nevojë për një platformë pune ajrore të besueshme dhe efikase të tipit gërshërë.

  Nga ana tjetër, CFPT0608LDN dhe CFPT0608SP janë platforma pune ajrore të gjurmuara të tipit gërshërë, të dizajnuara për përdorim në terrene të thyera të jashtme.Këto modele janë të pajisura me gjurmë të rënda që ofrojnë tërheqje dhe stabilitet të shkëlqyeshëm, duke i lejuar ata të punojnë në sipërfaqe të pabarabarta dhe madje edhe në pjerrësi.Me një lartësi maksimale të platformës prej 19 këmbësh, ato janë ideale për mirëmbajtjen e jashtme, rregullimin e peizazhit dhe punët e ndërtimit.Ndërsa këto modele janë pak më të shtrenjta, me rreth 15,000 dollarë, ato ofrojnë avantazhin e rritjes së lëvizshmërisë dhe shkathtësisë në vendet sfiduese të punës.

  Video e ngritjes me gërshërë 19 ft

  19' ngritës me gërshërë tregojnë detajet

  QZX
  20230329153355
  产品优势

  Aplikim për ngritjen me gërshërë 19'

  aplikim_精灵看图
  全自行图纸
  公司优势

  CFMG

  CFMG është prodhuesi kryesor i ashensorëve me gërshërë në Kinë me mbi 50% të tregut.Ashensorët me gërshërë të CFMG janë të njohur për performancën e tyre me kosto efektive dhe të qëndrueshme, duke i bërë ata zgjedhjen e preferuar për klientët që kërkojnë cilësi dhe përballueshmëri.

  Ashensorët me gërshërë CFMG janë të pajisur me një sërë veçorish sigurie, duke përfshirë sistemet e zbritjes emergjente, sensorët e animit dhe mbrojtjen nga mbingarkesa, duke siguruar funksionim të sigurt dhe të besueshëm në një sërë mjedisesh.Përveç kësaj, ashensorët me gërshërë CFMG janë projektuar duke pasur parasysh komoditetin e përdoruesit dhe lehtësinë e përdorimit, duke shfaqur platforma të bollshme, kontrolle të lehta për t'u përdorur dhe funksionim të qetë e të qetë.

  Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një platformë kompakte ajrore me gërshërë për hapësira të ngushta ose një model më të madh për aplikime të rënda, CFMG ofron një shumëllojshmëri opsionesh për të përmbushur nevojat tuaja.Me një angazhim për cilësinë dhe kënaqësinë e klientit, CFMG është një markë e besuar e ashensorëve me gërshërë në Kinë dhe më gjerë.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Pajisje standarde ● Kontrollet proporcionale ● Porta e vetëkyçjes në platformë ● Platforma e zgjerimit ● E drejtueshme në lartësi të plotë ● Gomë që nuk shënon ● 2WD ● Sistemi automatik i frenave ● Butoni i ndalimit të urgjencës ● Sistemi i uljes së urgjencës ● Sistemi i tubave kundër shpërthimit ● Sistemi diagnostikues në bord ● Sensori i animit me alarm ● Alarmi i të gjitha lëvizjeve ● Bri ● Matësi i orës ● Kllapa sigurie ● Xhepat e pirunit ● Mbrojtja e karikuesit ● Fener ndezës ● Parmakë mbrojtëse të palosshme ● Mbrojtje automatike nga gropat Opsione ● Sensori i mbingarkesës me alarm ● Fuqia AC në platformë ● Dritat e punës në platformë ● Linja ajrore në platformë ● Ndërprerësi i platformës kundër përplasjes

  Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni