PËR NE

Përparim

CFMG

PREZANTIMI

Shandong Chufeng Heavy Industry Machinery Group Co., Ltd., prodhuesi më i madh i platformave ngritëse në Kinën Veriore me 25 vjet përvojë në industrinë AWP.Ne zotërojmë më shumë se 200 staf, duke përfshirë ekipin teknik, grupin e kërkimit dhe zhvillimit, ekipin e montimit, departamentin e tregtisë së brendshme, departamentin e eksportit të jashtëm, departamentin administrativ dhe menaxhimin e grupeve.

Produktet tona kryesisht janë ashensorë me gërshërë vetëlëvizës, ashensorë me gërshërë me zvarritës, nivelues doke, ashensorë të thjeshtë bumi dhe ashensorë alumini.Me kalimin e viteve, atje produktet shiten në Amerikën e Veriut, Amerikën e Jugut, Evropën Perëndimore, Evropën Veriore dhe Azinë Juglindore

 • -
  E themeluar në vitin 2008
 • -
  15 vjet eksperience
 • -+
  Më shumë se 60 produkte
 • -+
  Vendi i eksportit

produkteve

Inovacioni

 • Shitet ashensor gërshërë 30 ft

  Ashensori me gërshërë 30 ft për...

  Ashensori me gërshërë 30 ft Hyrje Ashensori me gërshërë 30 ft i gjurmuar ka shumë aplikime praktike në një sërë industrish, duke përfshirë ndërtimin, mirëmbajtjen dhe instalimin.Platforma ofron një sipërfaqe pune të qëndrueshme dhe të sigurt për punëtorët për të kryer detyra të tilla si lyerja, puna elektrike dhe prerja e pemëve në lartësi të larta.Ashensorët me gërshërë me gjurmim ofrojnë disa përparësi në krahasim me ashensorët me gërshërë me rrota.Binarët në ashensor sigurojnë tërheqje më të mirë në terrene të pabarabarta dhe mund të trajtojnë më shumë...

 • Shitet ashensor gërshërë 19′

  19′ ngritës me gërshërë...

  Përshkrimi i ashensorit me gërshërë 19′ Para së gjithash, një ashensor me gërshërë 19′ është një zgjedhje e shkëlqyer për punë të brendshme.Madhësia e tij kompakte e bën të lehtë lëvizjen në hapësira të ngushta, si korridoret e ngushta, dhe pesha e tij e lehtë e lejon atë të përdoret në dysheme delikate pa shkaktuar dëme.Përveç kësaj, motori i tij elektrik do të thotë që nuk prodhon gazra, kështu që mund të përdoret në mënyrë të sigurt në hapësirat e brendshme.Marka CFMG ofron ngritës me gërshërë 19′ me rrota dhe ashensor me gërshërë 19′.Në vijim ar...

 • Shitet ashensor me gërshërë 12 m 38 ft

  Ashensori me gërshërë 12 m për s...

  Përshkrimi i ashensorit me gërshërë 12 m CFMG ofron dy modele të ashensorëve me gërshërë me një lartësi platforme 20 m: CFPT121LDS dhe CFPT1214.Të dy janë ashensorë elektrikë me gërshërë me karakteristika dhe funksione të shkëlqyera.CFPT121LDS është një ashensor me gërshërë me rrota me shumë përparësi.Së pari, dizajni me rrota e bën të lehtë lëvizjen mbi sipërfaqe të lëmuara.Është gjithashtu shumë i gjithanshëm dhe mund të përdoret në një sërë aplikacionesh.Ashensori ka një kapacitet të lartë ngarkese dhe mund të strehojë shumë punëtorë dhe pajisje...

 • Shitet ashensor i vogel me gërshërë

  Ashensori i vogël me gërshërë për...

  Përshkrimi i ashensorit të vogël me gërshërë Ashensorët me gërshërë janë pajisje të gjithanshme që përdoren zakonisht në mjedise ndërtimi dhe industriale.Ashensori i vogël me gërshërë është një nga ashensorët më të njohur me gërshërë në dispozicion.Ky lloj ashensori është kompakt, i lehtë për t'u manovruar dhe mund të përdoret për një sërë detyrash.Një ashensor i vogël me gërshërë është një platformë pune ajrore që përdor një seri kllapash të bashkangjitur për të ngritur dhe ulur platformën.Ashensori mundësohet me energji elektrike ose hidraulike dhe mund të na...

 • Shitet ashensor gërshërë 45 ft

  Ashensori me gërshërë 45 ft për...

  Ashensori me gërshërë 45 ft Hyrje Ashensori me gërshërë me gjurmë me lartësi platforme 45 ft janë pajisje të gjithanshme dhe efikase që përdoren zakonisht në një gamë të gjerë industrish, duke përfshirë ndërtimin, mirëmbajtjen dhe instalimin.Të pajisura me shina dhe jo me rrota, ashensorët me gërshërë zvarritës për të siguruar tërheqje dhe stabilitet shtesë, duke i bërë ato të përshtatshme për përdorim në terrene të pabarabarta ose të buta.Një nga avantazhet kryesore të një ashensori me gërshërë të gjurmuar është aftësia e tij për të hyrë në zonat që nuk janë të përshtatshme...

 • Shitet ashensor me gërshërë për gjithë terrenin 52 këmbë

  Gërshërë për të gjithë terrenin...

  Të gjitha specifikat e ngritjes me gërshërë të terrenit Modeli CFPT121LDS Konfigurim standard Konfigurim opsional Kapacitetet e ngarkesës 680 kg Kontroll proporcional Vetë-bllokohet porta në platformë Dyshe me zgjatim Goma jashtë rrugës Sistemi automatik i frenimit për zbritje emergjente Sistemi i ndalimit emergjent-Sistemi i rezistueshëm me tuba Mbështetje mbrapsht. fole Sistemi i mbrojtjes së karikimit Llambë strobe Parmak mbrojtëse të palosshme Sensori i mbingarkesës me...

 • Shitet ashensor me gërshërë 26′

  26′ ngritës me gërshërë...

  Specifikat e ngritjes me gërshërë 26′ CFMG ka katër ashensorë gërshërësh 26′, përkatësisht: CFPT0810 (lloji i rrotave), CFPT0810LD (lloj zvarritës), CFPT0810NP (lloji i rrotës), CFPT0810LDS (lloji i rrotës).Këto katër modele të ashensorëve me gërshërë janë njohur gjerësisht nga përdoruesit për më shumë se dhjetë vjet.Marka CFMG CFMG CFMG CFMG Modeli CFPT0810(rrota) CFPT0810LD(i gjurmuar) CFPT0810NP(rrota) CFPT0810LDS(gjurmuar) Lloji Hidraulik Hidraulik Hidraulik Hidraulik Hidraulik Gjatësia Hidraulike Mbi 22620GKG 226270KG Gjatesia ...

 • DCQY6-15 Rampa e ngarkimit hidraulik

  DCQY6-15 Loa Hidraulike...

  Specifikimi Kapaciteti i modelit (t) Gama e rregullueshme (m) Dimensioni i përgjithshëm (mm) Pllaka e platformës Rrezi kryesor Rrezi zëvendësues Pllakë buzësh Pesha neto (kg) Stili i ngritjes DCQY-6 6 1.1-1.8 11150*2100*1100 3mm 160(5*801*4) CQY-8 8 1.1-1.8 11150*2100*1100 3mm 160*80*4(4) 100*50*4 14mm 2650 DCQY-10 10 1.1-1.8 11150*2100*405*11 14mm 2850 DCQY-12 12 1.1-1.8 11500*2200*1100 5mm 200*100*5(5) 120*60*5 16mm 3600 DCQY-15 ...

 • Nivelues doke për ngarkimin dhe shkarkimin e ngarkesave DCQG-8

  Nivelues doke për ngarkesë...

  Specifikimi Modeli Ngarkesa(ton) Madhësia e platformës LARTË Poshtë Fuqia Madhësia e gropës Pesha(kg) DCQG-6 6 2000*2500mm 300 200 0.75KW 2080*2540*600 750 DCQG-10 10 2000*3000*2000 0*600 950 DCQG-12 12 2000*2500mm 300 200 0.75KW 2080*2540*600 1100 Veçoritë kryesore: • Përdoret nëpërmjet një kontrolli me një buton të vetëm për funksionimin e renditjes së kuvertës dhe buzës për 30 mm dhe funksionimin e buzëve deri në 30 mm. poshtë niveluesit të dokut • Pjerrësia e buzës ndihmon në mbrojtjen e gomave të pirunit dhe të sistemit të drejtimit...

 • Rampa ngarkimi me detyrë të rëndë DCQY6-15

  Ram duke ngarkuar me detyrë të rëndë...

  Specifikimi Kapaciteti i modelit (t) Gama e rregullueshme (m) Dimensioni i përgjithshëm (mm) Pllaka e platformës Rrezi kryesor Rrezi zëvendësues Pllakë buzësh Pesha neto (kg) Stili i ngritjes DCQY-6 6 1.1-1.8 11150*2100*1100 3mm 160(5*801*4) CQY-8 8 1.1-1.8 11150*2100*1100 3mm 160*80*4(4) 100*50*4 14mm 2650 DCQY-10 10 1.1-1.8 11150*2100*405*11 14mm 2850 DCQY-12 12 1.1-1.8 11500*2200*1100 5mm 200*100*5(5) 120*60*5 16mm 3600 DCQY-15 15 1.1-1.84...

 • CFPT18JD

  CFPT18JD

  Parametrat Artikulli Njësia Parametri 1 Gjatësia e përgjithshme mm 8490 2 Gjerësia e përgjithshme mm 2300 3 Lartësia e përgjithshme mm 2380 4 Baza e rrotave mm 2500 5 Lartësia maksimale e punës m 20,7 6 Lartësia maksimale e platformës m 18,7 7 Gama maksimale e punës m 11,98 8 Kapaciteti maksimal i ngarkesës m 11,98 5 maks. 7 1...

 • CFPT14JD

  CFPT14JD

  Artikulli Njësia Dimensioni 1 Gjatësia e përgjithshme mm 6420 2 Gjerësia e përgjithshme mm 1750 3 Lartësia e përgjithshme mm 2000 4 Baza e rrotave mm 2010 5 Lartësia maksimale e punës m 15,8 6 Lartësia maksimale e platformës m 13,8 7 Gama maksimale e punës m 8 8 Kapaciteti maksimal i ngarkesës m 26 Bom ~ 0 9 ffing...

 • Klientët amerikanë do të vizitojnë

  Klientët amerikanë do të vizitojnë

 • Vizita e klientit britanik

  Vizita e klientit britanik

 • Klientët amerikanë do të vizitojnë

  Klientët amerikanë do të vizitojnë

 • Vizita e klientit francez

  Vizita e klientit francez

 • Bërja e fotove me klientët nga Lindja e Mesme

  Bërja e fotove me klientët nga Lindja e Mesme

 • Bëni foto me klientët

  Bëni foto me klientët

 • Vizita e klientit në Shandong

  Vizita e klientit në Shandong

 • Foto në grup me klientët e Henan

  Foto në grup me klientët e Henan

 • Bëni foto me klientët

  Bëni foto me klientët

 • Vizita e klientit amerikan

  Vizita e klientit amerikan

 • Bërja e fotove me klientët amerikanë

  Bërja e fotove me klientët amerikanë

 • Bërja e fotove me klientët amerikanë

  Bërja e fotove me klientët amerikanë

 • Bëni foto me klientët

  Bëni foto me klientët

 • CFMG mori pjesë në ekspozitë

  CFMG mori pjesë në ekspozitë

 • CFMG mori pjesë në ekspozitë

  CFMG mori pjesë në ekspozitë

 • CFMG mori pjesë në ekspozitë

  CFMG mori pjesë në ekspozitë

 • CFMG mori pjesë në ekspozitë

  CFMG mori pjesë në ekspozitë

 • CFMG mori pjesë në ekspozitë

  CFMG mori pjesë në ekspozitë

 • CFMG mori pjesë në ekspozitë

  CFMG mori pjesë në ekspozitë

 • CFMG mori pjesë në ekspozitë

  CFMG mori pjesë në ekspozitë

 • CFMG mori pjesë në ekspozitë

  CFMG mori pjesë në ekspozitë

 • Certifikata e makinerive të industrisë së rëndë Shandong Chufeng_page-0001

  Certifikata e makinerive të industrisë së rëndë Shandong Chufeng_page-0001

 • M6A 107204 0001 Rev.01_page-0001 (1)

  M6A 107204 0001 Rev.01_page-0001 (1)

 • ISO45001_page-0001

  ISO45001_page-0001

 • ISO14001_faqe-0001

  ISO14001_faqe-0001

 • ISO 9001_faqe-0001

  ISO 9001_faqe-0001

 • CE3

  CE3

 • CE2

  CE2

 • CE1

  CE1

LAJME

Shërbimi së pari

 • a mund të përdor një ashensor me gërshërë në shtëpinë time?

  Hyrje: Ashensorët me gërshërë janë bërë mjete të njohura për të hyrë në zona të larta në industri të ndryshme.Ndërsa ato përdoren zakonisht në mjedise të jashtme, ka edhe aplikacione të brendshme ku ashensorët me gërshërë mund të përdoren në mënyrë efektive.Ky artikull synon të eksplorojë aplikacionin e përshtatshëm të brendshëm...

 • CFMG Scissor Lifts: Kosto-efektivitet i pakrahasueshëm

  Hyrje: CFMG është vendosur si prodhuesi kryesor i ashensorëve me gërshërë në Kinë, duke ofruar vlerë të jashtëzakonshme për paratë.Me një kombinim faktorësh, duke përfshirë investimet efikase në K&Zh, avantazhet e optimizuara të zinxhirit të furnizimit dhe një reputacion për cilësinë, gërshërët e CFMG ngrenë...

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni